News

23. června 2008 v 14:23 | manik |  Novinky
ak jo lidi, omlouvám se, že sem se neozvala dřív, ale potřebovala sem na chvilku vydechnout, navíc... koho by bavilo v takovejch vedrech ležet u počítače, že?
Nemocnice bohuužel odpadla.. nebo spíš se jen odložila, takže mě to čeká až na začátku prázdnin, ale teď k důležitějším věcem...
1.Anketa... myslím si, že času bylo dost, ale ono je to pořád nerozhodně, tak sem tam nechala jen ty s nej hlasama a a upozorňuju vás, že v sobotu.. až se (jestli se) ve zdraví vrátím z rozlučky, anketa bude ukončena
2. Rubrika Do teď se mi nikdo neozval co se týče rubriky 'Co si myslí...' Vaše ukecanost mě kolikrát vážně dostává do kolen a bvzláště v těchhle věcech, dělám to čistě pro vás a jestli to tu nechcete, prostě napište... klávesnice máte, ne? Mno taky... v sobotu ji nejspíš smažu, protože pochybuju, že mi tu ozvou nějaký pozitivní hlasy.
3. Galerie napadlo mě, že bych sem každý měsíc hodila článek kde by ste mohli napsat, jaký chcete obrázky
4. Povídky jo, nad tímhle sem taky chvilku přemýšlela a přiznám se vám, že sem si k psaní za tenhle týden ani nesedla, ale jak sem tak přemýšlela... nový kapitolky budou zase až v sobotu... ikdyž možná, bych se nad vámi mohla smilovat a dátje sem dřív, ale to by ste museli začít trošku komentovat mno, nic není zadarmo. pokud budete mít u kapitolky k Osudu splněný limit... něco přidám.
5. Limity... popravdě sem si myslela, že to nebude třeba a zvládne te napsat řádku, nebo dvě sami, ale sou tu jen tři, řtyři takoví, kteří něco takovýho dělají pravidelně. mrzí mě že se bojíte... aspoň mi to tak přijde... napsat svůj názor. Očekávala sem od vás trochu kritiky a vy nic. Takže vzhledem k tomu kolik vás tu týdně je(A že 400 není zrovna málo), očekávám, že zvládne te splnit 20 komentážů ke kapitole... do té doby další kapitolky prostě nebudou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sany En Sany En | 23. června 2008 v 21:03 | Reagovat

Hu tohleto znělo jasně a rozhodně. Lidi začněte komentovat a to fofrem.

2 d d | 24. června 2008 v 14:11 | Reagovat

No to máš prvdu. Tak honem lidičky pište komenty.

3 Bellatrix Black Lastrange & Keliška Bellatrix Black Lastrange & Keliška | Web | 25. června 2008 v 11:09 | Reagovat

Počítaje jako dva komenty...ty voe Bell tys napočítala do dvou! Nevěřím....Věř!

ALE! Jo vím, že je to blbost komentovat ve dvou, ale....aagh...:) Zkrátka se chcem vyjádřit obě..!!

Jasná věc! každopádně lidi máme pro vás správu!!

JESTLI TO MANIK NEBUDETE VY JEDNY HAMIŽNY ZASRANÉ KOMENTOVAT, JELIKOŽ ONA SE CHUDĚRA SNAŽÍ A VY NA NI ZVYSOKA SERETE...TUŠÍME ŽE SE NATO VYSERE TAKY!!

Klid....klid....

SAKRA! TO DOMA NECHOVÁTE MOZEK AM JAKSI VÁM NEDOCHÁZÍ, ŽE BY STE MOHLI TEN KOMENT HODIT. JAKO TAK OSTUDA JE TO VAŠE ŽE SE NEUMÍTE VYJÁDŘIT A PODEPSAT....:))

Uf....každopádně, Manik nedělej limity. K ničemu to nevede a musím poznamenat že poseldní dobou čtu jen slash, Furthada a tebe....takže hlavně něco přidej...:))

Carpe diem!! Bellóza viróza a Keliška pích píška

4 sohox sohox | 29. června 2008 v 19:56 | Reagovat

lidi ale to je fakt. Když se Mnik snaži a píše to pro NÁS!!!!! Tak byste aspoň mohli napsat blbej komentář. Upadly by vám snad ruce nebo co?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.